U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, turističke agencije RTA te domaćina skupa  BOŠANA d.o.o. u hotelu ADRIA u Biogradu održat će se od 25. do 27. travnja 2013. godine predmetno Savjetovanje sa zanimljivim temama iz djelatnosti upravljanja nekretninama.

Okupljanje upravitelja planirano je za srijedu 24. travnja 2013. kada je planirano i održavanje 79. sjednice Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. Ujedno u vrijeme Savjetovanja održat će se i XXIV redovita Skupština Udruge UPRAVITELJ.

Na Savjetovanju će se održati i stručni dio skupa s obradom planiranih tema i razmjenom iskustava upravitelja prema programu rada. Ovogodišnje Savjetovanje održava se mjesec dana ranije od uobičajenih termina zbog lokalnih izbora.

U sklopu Savjetovanja predviđen je niz zanimljivih izleta i bogat fakultativni sadržaj, od kojih izdvajamo izlet brodom na otok Pašman, te izlet autobusom u Poljoprivrednu zadrugu „Maslina i Vina“ u Polačama.