U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, LIBUSOFT CICOM d.o.o. te turističke agencije RTA, a uz veliki trud i zalaganje domaćina skupa tvrtke HB STAN d.o.o. iz Crikvenice, te pod pokroviteljstvom Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja, Ministarstva gospodarstva, Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, Primorsko-goranske županije i Grada Crikvenice od 23. do 26. travnja 2014. godine održano je Savjetovanje upravitelja nekretninama – Crikvenica 2014.

Bila nam je posebna čast i zadovoljstvo pozdraviti sudjelovanje i predavanje suca Vrhovnog suda RH gosp. Damira Kontreca, pomoćnice ministrice gđe Borke Bobovec, načelnice u FZOE gđe Bukarica, profesora Hrvoja Kačera, glavnog tajnika Ustavnog suda RH gosp. Teodora Antića. Svakako želimo zahvaliti i ostalim predavačima gostima odnosno članovima Udruge (B.Dejanović, S.Vušković, Ž.Hrs Borković, K.Labaš-Domišljanović, V.Perković-Hadl). Također, sudjelovanje na radionicama gostiju iz FZOEU (S.Gluić, M.Lesjak), a posebno samih članova i sponzora ponovno je učinilo radionice izuzetno zanimljivim i korisnim dijelom Savjetovanja.

Preko 240 sudionika skupa + 80 sudionika na Koordinaciji grado/načelnika, znači da je ovo najbrojnije okupljanje dosad održano u organizaciji Udruge. Svakako će se pamtiti po tome, ali i po sadržaju tema, intenzivnom druženju i bogatim fakultativnim događanjima, dobrom odazivu upravitelja i sponzora, kao i odličnom vremenu (osim kiše koja nas je ispratila u subotu).

U pojedinim trenutcima dvorane su nam bile male pa se tražila stolica 'više'. Posebno na Tehničkoj radionici za koju predlažemo da se nastavi – uskoro na tu temu više informacija na web stranicama Udruge.

Velika zahvala svim sudionicima i još jednom sponzorima skupa, čiji su štandovi bili odlično posjećeni i nadamo se ostvareno niz poslovnih kontakata. Svakako da se zaslužuje pored glavnog sponzora ALLIANZ istaći i CHROMOS-SVJETLOST sa bogatom ponudom na štandu.

Klapa 'KALA' na otvorenju Savjetovanja predstavila nam je izvorne narodne klapske pjesme, te oduševila sudionike.

U nastavku par fotografija a uskoro detaljnije na ovim stranicama.