U ponedjeljak, 08. srpnja 2013. godine, u prostorijama HGK održana je plenarna sjednica Udruženja Upravljanja zgradama HGK na kojoj su se birali Predsjednik, Zamjenik i članovi vijeća Udruženja.

Većinom glasova za novu predsjednicu Udruženja, uz dva protukandidata, izabrana je gđa. Renata Blažević iz Podružnice GSKS Zagrebačkog holdinga d.o.o., dok je na mjesto zamjenika predsjednice izabran gosp. Andrej Gregorec iz GP Stanorad d.o.o.. Uz Predsjednicu i Zamjenika, na sjednici je izabrano i 11 članova Vijeća Udruženja.

Gđa. Renata Blažević je zahvalila prisutnima na ukazanom povjerenju, te je istaknula kako je spremna preuzeti odgovornost i dužnost predsjednice, a nada se kako će u suradnji sa svima angažiranima u radu Udruženja uspješno obavljati taj posao te nastojati ostvariti postavljene ciljeve Udruženja.

Četverogodišnji plan rada nove predsjednice Udruženja možete pogledati OVDJE.